REZIDENČNÍ ČTVRŤ HOSTIVICE JIH

Komplex se skládá z 13 bytových domů s velkým počtem bytů spojených do jednoho architektonického projektu. Domy jsou postaveny klasickým způsobem z cihel. Fasády domů v komplexu jsou provedeny v různých pastelových barvách, což pomohlo nejen k harmonickému začlenění do krajiny, ale také vytvořilo nezvykle příjemnou životní atmosféru. Přízemní byty mají terasu s připojeným pozemkem od 56 do 320 m2 osazeným zelení a jsou od sebe rozděleny živým plotem. Od 1do 3 patra jsou byty vybaveny prostornými balkóny. Byty ve čtvrtém patře mají velkou terasu v rozsahu mezi 7 - 12 m2 v závislosti na dispozicích konkrétního bytu. Všechny budovy mají podzemní garáže a skladové prostory ve kterých lze mít uloženy kočárky, kola, jakož i jiné osobní věci.
Přehrát video

OBCHODNÍ ZÓNA METROPOLE ZLIČÍN

Obchodní centrum Metropole Zličín je oblastí stvořenou pro nákupy i zábavu. Nachází se zde více než sto obchodů se značkovým oblečením, tři hypermarkety, obchodní dům IKEA, vinotéky, pekárna, pobočky bank, fitcentrum, stomatologická klinika, veterinární klinika, cestovní kanceláře a agentury, kadeřnictví, centrum pro děti, čistírny, oprava obuvi, zámečnictví a také balení dárků. Do Metropole Zličín je možno zavítat nejen za účelem nákupů, ale také zde příjemné trávit volný čas. Je zde v provozu bowlingové centrum Best Bowling a multikino Cinema City, restaurace Burger king, KFC, McDonald’s, Pizza Francesco, Sushi noodles. Pokud si chcete dát něco sladkého je zde k dispozici například pekařství Bageterie Boulevard, kavárna s mraženými jogurty Frogurt nebo ovocné dezerty Fruitisimo.

PŘÍRODNÍ REZERVACE HOSTIVICKÉ RYBNÍKY

Komplex je situován v bezprostřední blízkosti (300m) přírodní rezervace Hostivické rybníky - přírodního parku sestávajícího z rybníků a lesa, kde je možno příjemně trávit čas, vyrazit na procházku do lesa, projít se podél rybníka a vychutnávat si přírodu. Cílem Vašich procházek může být například jeden ze tří rybníků v přírodní rezervaci, kde si můžete užívat pobyt v přírodě. Procházku můžete zakončit ve fitness centru v Břvích, kde se nacházejí kryté tenisové kurty, kurty na squash, bowling a sauna. Najdete tam také příjemnou restauraci s dobro kuchyní.

RESTAURACE PIVOVARSKÝ DVŮR CHÝNĚ

Pokud se rozhodnete vyrazit do obce Chýně, narazíte na místní restauraci Pivovarský dvůr, v které vaří vlastní pivo v měděných kotlích přímo v sále restaurace. Zatímco si budete užívat chuť čerstvě uvařeného piva se svojí rodinou nebo přáteli, zkuste se podívat do mapy okolí a zjistíte, že tento kout nedaleko Prahy nabízí nejrůznější možnosti rodinného odpočinku.

CYKLOSTEZKY

Oblast je protkána sítí cyklistických stezek, které Vás dovedou na jednu stranu až do údolí Divoké Šárky, k pláži na Džbánu, a na druhou stranu až k hradům Křivoklát, Točník, přes Koněpruské jeskyně nebo se zastávkou na hradě Karlštejn. Svoji cestu můžete zakončit u vltavské kaskády a obdivovat neuvěřitelnou krásu okolí. Co může být hezčí než projížďka na kole místy jako z obrazů. Po skončení projížďky uložíte svoje kola do skladu u Vašeho parkovacího místa.

POLOHA

Obytný komplex Hostivice Jih se nachází 10 minut jízdy od stanice metra Zličín, která je umístěna v obchodním centru Metropole. Přímo u východu z metra můžete použít hromadnou dopravu a do obytného komplexu dojedete za 10 minut. Do centra Prahy je to 20 minut jízdy autem!