Hostivice Jih

VYBERTE SI BYT

O PROJEKTU

Obytný komplex Hostivice Jih se nachází 10 minut jízdy od stanice metra Zličín, která je umístěna v obchodním centru Metropole. Přímo u východu z metra můžete použít hromadnou dopravu a do obytného komplexu dojedete za 10 minut. Do centra Prahy je to 20 minut jízdy autem

Komplex se skládá z 13 bytových domů s velkým počtem bytů spojených do jednoho architektonického projektu. Domy jsou postaveny klasickým způsobem z cihel. Byty mají terasu s připojeným pozemkem od 56 do 320 m2 osazeným zelení a jsou od sebe rozděleny živým plotem. Od druhého do čtvrtého patra jsou byty vybaveny prostornými balkóny. Byty ve pátém patře mají velkou terasu v rozsahu mezi 7 - 12 m2 v závislosti na dispozicích konkrétního bytu.

Všechny budovy mají podzemní garáže a skladové prostory, ve kterých lze mít uloženy kočárky, kola. V domě C2 v přízemí bude umístěn obchod s potravinami a kavárna pro zajištění komfortu obyvatel tohoto sídliště a hned v sousedství bude oblast parku s cestičkami pro procházky.

Zhlédnout celou prezentaci

INFRASTRUKTURA

Rezidenční komplex Hostivice Jih je místem, který svým obyvatelům poskytuje komfort a pohodu za rozumné ceny.
Autobusová zastávka
Cyklostezky
Centrum Prahy
25 minut
Restaurace
10 minut
Fitness klub
10 minut
Park 10 minut
Nákupní centrum
10 minut
Metro 10 minut
Škola 10 minut
Hostivice Jih
Interaktivní Seznam

JINÉ PROJEKTY

Představujeme Vám nový koncept architektonického řešení města budoucnosti, projekt Slánský Mlýn, který zcela mění představu o tom, jak budou vypadat rezidenční čtvrti. Koncepce předpokládá plánování života v rámci celého rezidenčního komplexu a to díky propojení funkčnosti architektury a krásy přírody.

více ZDE