SLÁNSKÝ
MLÝN
BYTY OD 70 000 KČ/M2 VČ. DPH

3,99% Hypotéka s fixací na 3 roky
Exkluzivně pro Slánský Mlýn

Zjistěte více

Bytový komplex

Představujeme Vám nový koncept architektonického řešení města budoucnosti, projekt Slánský Mlýn, který zcela mění představu o tom, jak budou vypadat rezidenční čtvrti. Koncepce předpokládá plánování života v rámci celého rezidenčního komplexu, nikoli jen uvnitř bytů a to díky propojení funkčnosti architektury a krásy přírody, kdy jsou použity technologie oživení fasád vegetací. Ze stejného důvodu jsou všechna parkovací místa umístěna v podzemí, plochy v okolí budov jsou proměněny v parkovou zónu a na střechách budov jsou umístěny alternativní energetické systémy, umožňující využívat solární energii ke snížení finančních nákladů na vytápění a ohřev vody.
Zhlédnout celou prezentaci

Život bez shonu

Život v Praze se stává rok od roku dražším a tento trend se v blízké budoucnosti nezmění. Koupí bytu v projektu Slánský mlýn za cenu výrazně nižší než v Praze získáte nejen nejvyšší standard, ale také si zajistíte mnohem nižší životní náklady, což vám umožní ušetřit ve vašem rozpočtu více finančních prostředků, které můžete využít na realizaci svých snů. Zároveň však máte Prahu na dosah ruky !
Objekty se skládají z jednopokojových, dvoupokojových, třípokojových a čtyřpokojových apartmánů s promyšleným a pohodlným uspořádáním a moderně zařízenými koupelnami. Budovy jsou vybaveny výtahy. Všechny apartmány jsou orientovány na jižní stranu, mají velké terasy nebo vlastní pozemky. Ke každému apartmánu patří parkovací místo v podzemních garážích se systémem pro upevnění jízdních kol na stěně parkovacího místa.

VÍCE INFORMACÍ
V prezentaci

Získejte PDF prezentaci a zjistěte více o bytovém komplexu SLÁNSKÝ MLÝN
SLÁNSKÝ MLÝN
Interaktivní Seznam
Průběh výstavby
Mateřská škola
Pro nejmenší obyvatele Slánského Mlýna byla vytvořena moderní školka, která je navržena tak, aby dětem poskytovala teplo a pohodlí. Je vyprojektována ve stejném architektonickém a ideovém stylu celého komplexu a přináší do ní barvy radosti a šťastného dětství.
více dopodrobna
Dětské městečko
Velké dětské městečko, které se také nachází u jezera, nabízí příležitost k báječnému odpočinku a rozvoji dětí. Hřiště má 16 druhů hracích prvků a je možné ho využívat 365 dní v roce.
více dopodrobna
Sportovní areál
Rezidenční komplex má svou vlastní sportovní zónu skládající se z fotbalového, basketbalového а volejbalového hřiště , tenisového areálu, squashového kurtu a zóny se sportovním vybavením ke spokojenosti obyvatel komplexu.
více dopodrobna
Relaxační zóna s bazénem
Dospělí a dětští obyvatelé areálu mohou v letních měsících trávit svůj volný čas v 15m dlouhém, vyhřívaném bazénu, který vyzývá k relaxaci, odpočinku ale také ke sportu.
více dopodrobna