BYTY OD 55 000 KČ/M2 VČ. DPH
BYTY OD 55 000 KČ/M2 VČ. DPH
Stačí 10% kupní ceny a zbytek před nastěhováním 4Q 2022

SLÁNSKÝ MLÝN

Stačí 10% kupní ceny a zbytek před nastěhováním 4Q 2022
VYBERTE SI BYT

Bytový komplex

Představujeme Vám nový koncept architektonického řešení města budoucnosti, projekt Slánský Mlýn, který zcela mění představu o tom, jak budou vypadat rezidenční čtvrti. Koncepce předpokládá plánování života v rámci celého rezidenčního komplexu, a nikoli jen uvnitř bytů, a to díky propojení funkčnosti architektury a krásy přírody, kdy jsou použity technologie oživení fasád vegetací. Ze stejného důvodu jsou všechna parkovací místa umístěna v podzemí, plochy v okolí budov jsou proměněny v parkovou zónu a na střechách budov jsou umístěny alternativní energetické systémy, umožňující využívat solární energii ke snížení finančních nákladů na vytápění a ohřev vody.
Shlédnout celou prezentaci

Život bez shonu

Život v Praze se stává rok od roku dražším a tento trend se v blízké budoucnosti nezmění. Koupí bytu v projektu Slánský mlýn za cenu výrazně nižší než v Praze získáte nejen nejvyšší standard, ale také si zajistíte mnohem nižší životní náklady, což vám umožní ušetřit ve vašem rozpočtu více finančních prostředků, které můžete využít na realizaci svých snů. Zároveň však máte Prahu na dosah ruky !
Objekty se skládají z jednopokojových, dvoupokojových, třípokojových a čtyřpokojových apartmánů s promyšleným a pohodlným uspořádáním a moderně zařízenými koupelnami. Budovy jsou vybaveny výtahy. Všechny apartmány jsou orientovány na jižní stranu, mají velké terasy nebo vlastní pozemky. Ke každému apartmánu patří parkovací místo v podzemních garážích se systémem pro upevnění jízdních kol na stěně parkovacího místa.
SLÁNSKÝ MLÝN
Interaktivní Seznam