BYTY OD 59 000 KČ/M2 VČ. DPH
BYTY OD 59 000 KČ/M2 VČ. DPH
Stačí 10% kupní ceny a zbytek před nastěhováním 4Q 2022

SLÁNSKÝ MLÝN

Stačí 10% kupní ceny a zbytek před nastěhováním 4Q 2022
VYBERTE SI BYT

Bytový komplex

Představujeme Vám nový koncept architektonického řešení města budoucnosti, projekt Slánský Mlýn, který zcela mění představu o tom, jak budou vypadat rezidenční čtvrti. Koncepce předpokládá plánování života v rámci celého rezidenčního komplexu, a nikoli jen uvnitř bytů, a to díky propojení funkčnosti architektury a krásy přírody, kdy jsou použity technologie oživení fasád vegetací. Ze stejného důvodu jsou všechna parkovací místa umístěna v podzemí, plochy v okolí budov jsou proměněny v parkovou zónu a na střechách budov jsou umístěny alternativní energetické systémy, umožňující využívat solární energii ke snížení finančních nákladů na vytápění a ohřev vody.
Shlédnout celou prezentaci

Život bez shonu

Život v Praze se stává rok od roku dražším a tento trend se v blízké budoucnosti nezmění. Koupí bytu v projektu Slánský mlýn za cenu výrazně nižší než v Praze získáte nejen nejvyšší standard, ale také si zajistíte mnohem nižší životní náklady, což vám umožní ušetřit ve vašem rozpočtu více finančních prostředků, které můžete využít na realizaci svých snů. Zároveň však máte Prahu na dosah ruky !
Objekty se skládají z jednopokojových, dvoupokojových, třípokojových a čtyřpokojových apartmánů s promyšleným a pohodlným uspořádáním a moderně zařízenými koupelnami. Budovy jsou vybaveny výtahy. Všechny apartmány jsou orientovány na jižní stranu, mají velké terasy nebo vlastní pozemky. Ke každému apartmánu patří parkovací místo v podzemních garážích se systémem pro upevnění jízdních kol na stěně parkovacího místa.

VÍCE INFORMACÍ
V prezentaci

Získejte PDF prezentaci a zjistěte více o bytovém komplexu SLÁNSKÝ MLÝN
SLÁNSKÝ MLÝN
Interaktivní Seznam
Aktuální stav
k 10.7.22
Mateřská škola
Pro nejmenší obyvatele Slánského Mlýna byla vytvořena moderní školka, která je navržena tak, aby dětem poskytovala teplo a pohodlí. Je vyprojektována ve stejném architektonickém a ideovém stylu celého komplexu a přináší do ní barvy radosti a šťastného dětství.
více dopodrobna
Dětské městečko
Velké dětské městečko, které se také nachází u jezera, nabízí příležitost k báječnému odpočinku a rozvoji dětí. Hřiště, více než 25 druhů zábavy, 365 dnů plných radosti.
více dopodrobna
Sportovní areál
Rezidenční komplex má svou vlastní sportovní zónu skládající se z fotbalového, basketbalového а volejbalového hřiště , tenisového areálu, squashového kurtu a zóny se sportovním vybavením ke spokojenosti obyvatel komplexu.
více dopodrobna
Poloha a infrastructura
Zvláštní význam projektu dodává jeho strategická poloha. Město Slaný je od hlavního města vzdáleno jen 25 kilometrů. Z autobusové zastávky, která se nachází přímo v rezidenčním komplexu, se přímým spojem dostanete na stanici pražského metra Veleslavín. Interval autobusu je pouhých 15 minut, přičemž dojezdová doba je 30 minut. V lokalitě se nachází tři velké supermarkety: Kaufland, Lidl a Penny. Město má plnohodnotnou městskou infrastrukturu, včetně vzdělávacích a zdravotnických zařízení.
více dopodrobna