PRODÁNO

Chýně Na Vyhlídce

Chýně Na Vyhlídce

Rezidenční komplex Chýně Na Vyhlídce se skládá z 36 městských domů a 51 samostatně stojících domů v jednom architektonickém projektu. Jedná se o zásadně odlišnou kvalitu života ve srovnání s bydlením v městském bytě - prostor pro život, čerstvý vzduch místo městského shonu, možnost vychutnat si přírodu, protože v blízkosti se nachází rezervace Hostivické rybníky. Jedná se o přírodní park skládající se z jezer a lesů, ve kterých můžete strávit svůj čas krásně při procházce v lese podél jezera.

Vilky se nachází v 15 minutach od stanice metra Zličín, která se nachází uvnitř největšího nákupního komplexu Metropole Zličín. Do centra Prahy dojedete autem za pouhých 30 minut. Přímo u výjezdu z metra můžete využít veřejnou dopravu a dostat se do rezidenčního komplexu za pouhých 15 minut.

GALERIE

Fotografie komplexu Chýně Na Vyhlídce

INFRASTRUKTURA

V případě Chýně se dá říci, že je téměř součástí metropole, i když se nachází 1 km za jeho hranicí. Obec je vzdálena jen pouhých 8 km od konečné stanice metra trasy B Zličín a autem se sem dostanete přes Chrášťany za třicet minut.

Další informace
Autobusová zastávka
Cyklostezky
 Centrum Prahy 25 minut
Restaurace 10 minut
Fitness klub 10 minut
Park 10 minut
Nákupní centrum 10 minut
Metro 10 minut
Škola 10 minut