INFRASTRUKTURA

V případě Chýně se dá říci, že je téměř součástí metropole, i když se nachází 1 km za jeho hranicí. Obec je vzdálena jen pouhých 8 km od konečné stanice metra trasy B Zličín a autem se sem dostanete přes Chrášťany za třicet minut.

Autobusová zastávka
Cyklostezky
 Centrum Prahy 25 minut
Restaurace 10 minut
Fitness klub 10 minut
Park 10 minut
Nákupní centrum 10 minut
Metro 10 minut
Škola 10 minut

PROJEKT FUNKCIONALISTICKÝCH DOMŮ

Komplex Chýně Na Vyhlídc se skládá z 36 městských domů a 51 samostatně stojících domů v jednom architektonickém projektu. Jedná se o zásadně odlišnou kvalitu života ve srovnání s bydlením v městském bytě - prostor pro život, čerstvý vzduch místo městského shonu, možnost vychutnat si přírodu, protože v blízkosti se nachází rezervace Hostivické rybníky. Jedná se o přírodní park skládající se z jezer a lesů, ve kterých můžete strávit svůj čas krásně při procházce v lese podél jezera.


OBCHODNÍ ZÓNA METROPOLE ZLIČÍN

Nachází se pouhých 10 minut jízdy a skládá se z mnoha obchodů a butiků a kin. Obří obchodního centra je obchod s elektronikou Electroworld. Pro sportovní nadšence a sportovce je zde 7 obchodů se sportovními potřebami a velký knihkupectví láká čtenáře k mnohostrannému knižnímu světu. Interspar, velký hypermarket s potravinami, obchody s vínem a sladkostí, banka, několik bankomatů, prodejny hodinek, šperků, dárků, hraček, zboží pro děti, příslušenství, nábytek a neuvěřitelné množství butiků, jako jsou Mango, Marks & Spencer, Jennyfer, Tommy Hilfiger, Geox, Gino Rossi a spousta dalších.

PŘÍRODNÍ REZERVACE HOSTIVICKÉ RYBNÍKY

Komplex je situován v bezprostřední blízkosti přírodní rezervace Hostivické rybníky - přírodního parku sestávajícího z rybníků a lesa, kde je možno příjemně trávit čas, vyrazit na procházku do lesa, projít se podél rybníka a vychutnávat si přírodu. Cílem Vašich procházek může být například jeden ze tří rybníků v přírodní rezervaci, kde si můžete užívat pobyt v přírodě. Procházku můžete zakončit ve fitness centru v Břvích, kde se nacházejí kryté tenisové kurty, kurty na squash, bowling a sauna. Najdete tam také příjemnou restauraci s dobro kuchyní. 

RESTAURACE PIVOVARSKÝ DVŮR CHÝNĚ

Pokud se rozhodnete vyrazit do vesnice Chyně, půjdete do místní restaurace Pivovarský dvůr, kde se pivo vaří v měděných nádobách přímo v restauraci. Vychutnejte si chuť čerstvě uvařeného piva s rodinou nebo přáteli, zkuste otevřít mapu a uvědomíte si, že tento kout Prahy nabízí celou řadu rodinných zábavných příležitostí.

CYKLOSTEZKY

Oblast je protkána sítí cyklistických stezek, které Vás dovedou na jednu stranu až do údolí Divoké Šárky, k pláži na Džbánu, a na druhou stranu až k hradům Křivoklát, Točník, přes Koněpruské jeskyně nebo se zastávkou na hradě Karlštejn. Svoji cestu můžete zakončit u vltavské kaskády a obdivovat neuvěřitelnou krásu okolí. Co může být hezčí než projížďka na kole místy jako z obrazů. Po skončení projížďky uložíte svoje kola do skladu u Vašeho parkovacího místa. 

POLOHA

Rezidenční komplex Chyné Na Vihlidce se nachází 10 minut od stanice metra Zličín, která se nachází uvnitř největší nákupní sady Metropol. Přímo u výjezdu z metra můžete využít veřejnou dopravu a dostat se do komplexu za pouhých 10 minut. Do centra obce Zlichin jen 5 minut a do centra Prahy 20 minut autem.
Vyberte projekt